Pripravte pre svoju milovanú originálne zásnuby

Pripravte pre svoju milovanú originálne zásnuby

Keď máme po boku milovanú osobu, všetko sa nám zdá krajšie. Ak máte pri sebe milovanú partnerku a viete, že je to tá, s ktorou chcete stráviť zvyšok života, prirodzene sa očakáva, že ju požiadate o ruku. Zásnuby sú významným životným miľníkom a takto to nevnímajú len ženy, ale aj muži. Každý muž chce pripraviť pre svoju milovanú originálne zásnuby, na ktoré bude s láskou a úsmevom spomínať aj po rokoch. Ako ale takéto zásnuby pripraviť?

Pripravte pre svoju milovanú originálne zásnuby
Pripravte pre svoju milovanú originálne zásnuby (zdroj: Shutterstock.com)

Ideálna príležitosť

Začať by ste mali výberom vhodnej, ideálne príležitosti. Vianoce, či narodeniny partnerky nie sú vhodnou príležitosťou. Skôr uprednostnite vaše výročie, či si naplánujte romanticky pobyt. Ideálna príležitosť je základom úspechu a keďže sú zásnuby nezabudnuteľným miľníkom vo vašom partnerskom živote, určite sa vaša partnerka bude chcieť pochváliť tým, ako ste ju požiadali o ruku. Vyberte preto pre vás ideálnu príležitosť.

Výber zásnubného prsteňa

Výberu zásnubného prsteňa sa mnohí muži obávajú. Najčastejšie vyberajú moderné zásnubné prstene s diamantom, ktoré pôsobia luxusne a zároveň štýlovo. Predsa len diamant je diamant a zirkón sa s ním porovnávať jednoducho nemôže.

Začnite výberom klenotníctva. Dôležité je vybrať prsteň, ktorý bude veľkostne a samozrejme aj štýlovo pasovať k ostatným šperkom, ktoré vaša partnerka nosí. V poslednom období je preferované predovšetkým biele zlato a preto je ponuka zásnubných prsteňov z bieleho zlata bohatá. Ak však vaša partnerka nosí klasické žlté zlato, vyberajte zásnubný prsteň práve zo žltého zlata.

Veľkosť zásnubného prsteňa zistíte, ak si vaša partnerka dá zmerať veľkosť prsta, poprípade si sami dáte zmerať prsteň, ktorý vaša partnerka nosieva.

Zásnuby sú začiatkom vašej spoločnej cesty a preto nepodceňte predovšetkým výber ideálnej príležitosti a výber zásnubného prsteňa. Výber zásnubného prsteňa riešte v dostatočnom predstihu, aby vám oneskorenie dodania neskomplikovalo plánovanie zásnub.

Komerčný článok