Vedeli ste, že esenciálne oleje nie sú len na masáže? Obnovte v sebe sexuálne túžby!

Vedeli ste, že esenciálne oleje nie sú len na masáže? Obnovte v sebe sexuálne túžby!

Slovo esenciálny olej si obvykle spájame s relaxáciou alebo príjemnými vôňami. Pridávame ich do aromalámp, čistíme nimi vzduch v našich príbytkoch a v neposlednom rade po nich siahame, keď máme nejaký zdravotný problém. Esenciálne oleje však nielen pôsobia na naše celkové zdravie a pohodu organizmu, ale môžu byť použité aj na podporu lásky a sexuálnej energie vo vašom vzťahu. Ako?

Vedeli ste, že esenciálne oleje nie sú len na masáže? Obnovte v sebe sexuálne túžby!
(zdroj: unsplash.com)

Vhodné pre všetkých

Ak si chcete zlepšiť sexuálne funkcie a zvýšiť libido, musíte siahnuť po afrodiziakálnych esenciálnych olejoch. Aromaterapia tak odrazu môže hrať vo vašom vzťahu strategickú úlohu. Afrodiziakálne esenciálne oleje sú už tradične spájané s láskou a vášňou. Použiť ich môžete v difuzéri (najlepšie difuzéry a všeličo iné kúpite lacnejšie vďaka Alza zľavovým kódom), primiešané do masážneho oleja alebo pridané do kúpeľa. Tieto oleje vám dokážu navodiť veľmi konkrétnu náladu a tiež prehĺbiť emocionálne spojenia. Afrodiziakálne esenciálne oleje sú rovnako skvelé pre ženy, aj pre mužov.

Kadidlo vzbudzuje pokoj a podporuje intimitu

A aké sú najlepšie afrodiziakálne esenciálne oleje? Medzi tie, ktoré roznecujú vášeň, lásku a túžbu a uvedú vás do správneho stavu mysle, patrí napríklad levanduľový esenciálny olej. Má prirodzene upokojujúce vlastnosti a podporuje tiež relaxáciu. Môžete ho použiť aj vo svojej spálni na upokojenie mysle a tela. Jeho ľahká kvetinová vôňa dokýže zdvihnúť náladu a dodáva pocit bezpečia. Cítime sa vďaka tomu milovaní a taktiež máte potrebu vrátiť náklonnosť, ktorá vám bola poskytnutá. Ďalším bežne používaným esenciálnych olejov na tieto účely patrí kadidlový olej. Prinesie vám pohodlie a teplo a zníži nepokoj. Podporuje intimitu u mužov aj u žien a zvyšuje puto s partnerom. Známy esenciálny olej Ylang Ylang naopak, vzrušuje zmysly a zvyšuje vašu sebadôveru. Najčastejšie sa preto používa v izbách a posteliach novomanželov. Pomocou tohto esenciálneho oleja sa môžete navzájom jemne masírovať, alebo si užiť aromaterapiu a navodiť zmyselnú náladu vo vašom priestore.

Obľúbená vôňa bergamotu

Na posilnenie lásky medzi dvoma osobami sa hodí esenciálny olej. Má zemitú vôňu, ktorá môže ovplyvniť zážitok z milovania. Na posilnenie romantiky stavte na jasmínový olej. Ten môže zvýšiť vašu energetickú hladinu a dáva pocit pozitivity medzi vami a vaším partnerom. Pomôže vám aj pri uvoľňovaní toxínov z tela. Potrebujete zvýšiť krvný obeh v tele? Klinčekový olej vám pomôže a navyše má aj vôňu, ktorá vám poskytne uspokojivý zážitok. Zlepší vašu sexuálnu aktivitu aj sexuálny zážitok. Na záver sme si nechali bergamotový olej, ktorý patrí medzi citrusové oleje a jeho vôňa patrí medzi obľúbené. Šíri pozitivitu, takže môže vo vašej izbe rozšíriť pozitívnu a energizujúcu atmosféru okolo vás. Okrem toho jeho vôňa povzbudzuje sexuálny apetít a urobí váš milostný proces zaujímavejším a radostnejším. Chcete si hneď nejaký esenciálny olej alebo pomôcky na jeho používanie kúpiť? Využite naše zľavové kódy alebo promo kódy, vďaka ktorým nakúpite lacnejšie a pohodlne.