Jesenné kombinácie pánskeho oblečenia a pánskych doplnkov

Jesenné kombinácie pánskeho oblečenia a pánskych doplnkov

Ani sme sa nenazdali a leto je už na konci. Typické jesenné počasie sa už prejavilo na konci augusta a to nás donútilo vytiahnuť zo šatníka jesenné bundy, dlhé nohavice, mikiny a tričká s dlhými rukávmi.

Ak hľadáte pekné jesenné kombinácie pánskeho oblečenia a pánskych doplnkov, inšpirujte sa tými našimi.

Jesenné kombinácie pánskeho oblečenia a pánskych doplnkov
Jesenné kombinácie pánskeho oblečenia a pánskych doplnkov (zdroj: ShutterStock.com)

Slim fit džínsy, športová pánska mikina, prechodná bunda a kožená pánska taška cez plece

Džínsy sú u mužov veľmi obľúbené, a to nezávisle od veku. Sú univerzálne, maximálne pohodlné a dajú sa nosiť v kombinácii so športovým vrchným dielom, ale aj s elegantnejším vrchným dielom. Nestoja veľa, takže sa nemusíte báť, že by ste pri ich kúpe museli vyberať veľa peňazí zo svojich pánskych peňaženiek. Zo strihu odporúčame slim fit, či regular fit. Na jeseň oceníte skôr tmavšie džínsy.

Skvele sa budú kombinovať so športovými pánskymi mikinami buď so zapínaním na zips a s kapucňou, alebo s mikinami, ktoré sa obliekajú cez hlavu a sú bez kapucne. Pod mikiny vám odporúčame dávať jednoduché a hlavne kvalitné bavlnené pánske tričko.

Pred daždivým a chladným jesenným počasím vás ochráni prechodná bunda. Uprednostňujte skôr neutrálnu čiernu, či hnedú farbu bundy. V prípade, že nechcete ani jednu z nich, odporúčame kaki zelenú. K mikine, prechodnej bunde a k džínsom zladíte z doplnkov najmä kvalitnú koženú pánsku tašku cez plece v čiernej, sivej, alebo v ťavej hnedej.

Nohavice, kožené pánske opasky, pletené svetre a vesty

Tento outfit môžeme zaradiť do kategórie elegantnejších. Ak vás čaká nejaká rodinná oslava, či hľadáte vhodný formálny outfit napríklad do práce, tak práve táto kombinácia jesenného oblečenia a doplnkov je najvhodnejšia. Nohavice béžovej, bordovej, kaki zelenej, či sivej farby môžete kombinovať s koženými pánskymi opaskami.

Pletené svetre vyberajte v neutrálnych farbách len v tom prípade, ak sa rozhodnete pre nohavice v kaki zelenej, či bordovej farbe. Ak budete mať farebne neutrálne nohavice, odporúčame voliť skôr farebnejšie vrchné diely, v tomto prípade pletené svetre.

V prípade sychravejšieho počasia oceníte aj teplú pánsku vestu.

Komerčný článok