Je váš dámsky šatník pripravený na jeseň?

Je váš dámsky šatník pripravený na jeseň?

Jeseň už klope na dvere a mnohé z vás už pomaly svoj šatník pripravujete na jeseň. Aj keď v eshopoch s módou a v kamenných predajniach prebiehajú letné výpredaje, pomaly začne pribúdať aj jesenná móda.

Je ale váš dámsky šatník pripravený na jeseň? Ak nie, máme pre vás tipy, aké dámske jesenné oblečenie si kúpiť.

Je váš dámsky šatník pripravený na jeseň?
Je váš dámsky šatník pripravený na jeseň? (zdroj: Shutterstock.com)

Moderný trenčkot na daždivé sychravé jesenné dni

Ľahký kabát ideálny na jar, ale aj na jeseň. Keď už dni začnú byť chladnejšie, sychravejšie, skvelým spoločníkom vám bude práve trenčkot. Veľmi obľúbené sú práve trenčkoty v béžovej, hnedej, či klasickej čiernej farbe. Ľahko sa kombinujú a sú nadčasové, čo z nich robí praktický kúsok, ktorý budete nosiť roky.
Ak nemáte v šatníku práve takýto kúsok, odporúčame vám pozrieť si novinky v ponuke dámskeho oblečenia a vyberte si moderný trenčkot.

Sako v jesenných farbách oživí neutrálne ladený outfit

Okrem moderného trenčkotu počas jesene vynosíte aj dámske saká. Ak to váš zamestnávateľ vyžaduje, alebo len preferujete elegantnú módu, saká by vám v šatníku určite nemali chýbať. Počas jesene, najmä na jej začiatku, skvele poslúžia. Môžete ich nosiť s elegantnými blúzkami. V prípade, že si ale kúpite sako z jemnej teplákoviny, môžete ich kombinovať aj s džínsami.

Na jeseň odporúčame predovšetkým saká v jesenných farbách. Skvele osviežia váš farebne neutrálny outfit, ktorý ženy počas chladných ročných období preferujú najviac. Odporúčame horčicovo žltú, oranžovú, kaki zelenú, bordovú, či hnedú farbu.

Chinos nohavice ako elegantná alternatíva k džínsom

Džínsy sú klasika, ale viete, čo sa najviac hodí k typicky jesennej obuvi – členkovým čižmám a chelsea čižmám? No predsa chinos nohavice! Ak takéto nohavice nemáte v jesennom šatníku, neváhajte a zaobstarajte si minimálne jedny. Chinos nohavice sú elegantnou alternatívou k džínsom a môžete ich kombinovať napríklad aj so sakami v jesenných farbách.
V prípade chinos nohavíc voľte skôr neutrálne farby ako napríklad sivú, béžovú, hnedú, či čiernu.

Komerčný článok